Aktuality

Zdravá lahev

Nabízíme unikátní atestované a v Čechách vyrobené ZDRAVÉ LAHVE. Jedná se o lahve, které jsou vyrobené z polypropylenu, materiálu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Proto jsou zdravotně nezávadné, neobsahují žádné škodlivé látky jako jsou těžké kovy, ftaláty, změkčovadla a bisfenol.

Netvoří se v ní plísně a je bez zápachu. Těsní i nasycené nápoje. Lahev je transparentní, tedy je dobře vidět obsah v lahvi. Má uzamykatelné víčko s OPEN/CLOSE systémem. Je vhodná do všech běžných cyklistických držáků na lahev. Má velký plnící otvor pro snadné vymytí a tedy se snadno udržuje, je možné ji mýt v myčce a vyvařit stejně jako kojeneckou lahev při 100 °C po dobu 5. min. Potvrzeno atestem ITC Zlín z 28.2.2012. Lze v ní ohřát nápoj v mikrovlnce 900 W po dobu 2. minut. Potvrzeno atestem ITC Zlín z 28.2.2012). Je plně recyklovatelná, ekologicky šetrná. Součástí balení je i náhradní zátka

 

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

https://www.hama.cz/webform5.aspx?