Rady a tipy

Hrudní popruhy pro lepší ukotvení aktovky i batohu

Školní aktovky a batohy Step by Step a školní batohy coocazoo jsou prémiové i díky značkovým komponentům. Důraz klademe na ty komponenty, které nejsou na první pohled výrazné, ale pro správné nošení aktovek a batohů jsou zcela zásadní.

Mezi ně se řadí hrudní popruhy, které zajistí, aby popruhy batohu nebo aktovky nesklouzávaly dítěti z ramen. Tím se napomůže ke správnému ukotvení aktovky a zdravému vývoji dítěte bez bolavých zad.

Přezky na hrudní popruhy nám dodává světově známá firma YKK. Společnost YKK byla založena už v roce 1934 v Japonsku. Od začátku se zabývala ruční výrobou zipů, patentek a knoflíků. V současnosti se však věnují i dalším spojovacím materiálům, jako jsou právě přezky.

Při výběru školních potřeb proto věnujte pozornost nejen ergonomickým zádům aktovky či její hmotnosti, podívejte se i na ostatní součásti. Prohlédněte si aktovky Step by Step a batohy coocazoo a vyberte si ten nejvhodnější.