Rady a tipy, Aktuality

Jak správně nastavit batoh s Easy Grow System

Součástí nových batohů coocazoo (podívejte se na přehled a rozdíly mezi modely) je nastavitelný systém Easy Grow. Díky Easy Grow System batoh roste s dítětem, pomocí otočného mechanismu uvnitř batohu nastavíte ramenní popruhy přesně na výšku dítěte. Batoh pak perfektně sedí na zádech a je maximálně pohodlný.

Právě nastavitelný systém Easy Grow, vypolstrované popruhy i záda batohu zajišťují ergonomii a zdravý vývoj zad dítěte. Proto naše batohy získaly německý certifikát AGR (Aktion Gesunder Rucken e. V, Kampaň pro zdravá záda). Je to sdružení německých odborníků z oblasti prevence a léčby onemocnění zad, které certifikuje výrobky snižující negativní vlivy na záda svých uživatelů.

Po správném nastavení ramenních popruhů už jen zapnete hrudní popruh, aby náhodou popruhy nesklouzly. Na úplný závěr zapněte taky bederní popruh, aby batoh perfektně přilnul k zádům. Celá hmotnost batohu se tak rovnoměrně rozloží a zatíží záda správným způsobem.

Easy Grow System najdete u batohů coocazoo a Step by Step.