Rady a tipy, Aktuality

Jak správně naskládat učení do školního batohu

Máme tu pro vás několik tipů, jak všechno příslušenství a učení správně naskládat do batohu. Díky správnému zatížení se budou záda dítěte nebo teenagera zdravě vyvíjet.

U oblíbeného batohu MATE je v zadní kapse batohu oddíl na těžší učebnice a případně na sešity. Vzadu najdete i dva háčky, na které připevníte pořadače na sešity, nebo obaly laptop a tablet. Do organizéru uschováte mobil, klíče, peněženku nebo sluchátka. Na drátová sluchátka tu samozřejmě nechybí výstup, ať můžete poslouchat hudbu cestou do školy. Zbývající místo v organizéru využijete pro menší obal na tablet a penál.

Na svačinový box je místo úplně vepředu a láhev půjde do postranní kapsy. Druhá postranní kapsa se hodí pro deštník. Nakonec batoh stáhnete postranními popruhy, aby se v něm učení neházelo. Přečtěte si, jak batoh správně nastavit podle výšky dítěte nebo teenagera, aby perfektně seděl na zádech.

novým batohům coocazoo neodmyslitelně patří COLOUR UP, to jsou stylové placky a přívěsky na batoh. Když si koupíte batoh coocazoo, jedna placka na něm už je a druhou získáte zdarma. Pokud tedy chcete změnit motiv nebo barvu, je to jednoduché. Máme dvanáct designů včetně dvou reflexních setů pro lepší viditelnost a bezpečnost. Nejsou tu žádné limity, sety na batohu můžete libovolně střídat a udělat si školu barevnější.

Vyberte si batoh v cool designu a stylové příslušenství.