Aktuality

Nerezové lahve coocazoo a Step by Step

Nerezové lahve na pití ocení nejen děti, ale i rodiče. Lahve jsou vyrobené z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli, která je bezpečná pro uchování potravin a neobsahuje žádné závadné materiály. Z nerezové oceli chutnají nápoje tak, jak mají, protože neovlivňuje jejich chuť a nepřejímá pachy.

Pořiďte lahev se stejným motivem jako má aktovka nebo batoh, děti tak snadno rozeznají svoje věci a budou jim ladit i s penálem nebo pytlíkem na přezůvky. Navíc se lahev hodí nejen do školy, výborně poslouží také na výletech a při venkovních aktivitách.

Nerezovou dvoustěnnou lahev se šroubovacím uzávěrem čistěte ručně, v myčce ji nemyjte. Zajistíte tak dlouhou životnost. Lahev je vhodná pro teplé i sycené nápoje. Pokud lahev naplníte horkým nápojem, zahřeje se, proto buďte opatrní a nepopalte se.

Pokud lahev naplníte syceným nápojem, může se v ní vytvořit velký tlak. Ten by při neopatrném otevírání mohl způsobit poranění. Doporučujeme neplnit lahev syceným nápojem až po okraj, tak bude mít oxid uhličitý prostor pro rozpínání. Vyberte si nerezovou lahev Step by Step nebo coocazoo.