Rady a tipy

Vytvořte si strašidelnou halloweenskou masku se Step by Step

Co potřebujete:

Šablony
2x barevný papír dle vašeho výběru
Krejčovský metr
Tužku
Nůžky
Lepidlo

S našimi Step by Step šablonami bude mít výroba masek zaručený úspěch! Stáhněte si šablony v PDF souboru zdarma zde.

Postup

Krok 1: Stáhněte si soubor PDF a vystřihněte šablony, které najdete na prvních dvou stránkách. Šablony pak položte na barevný papír, který jste si vybrali, obkreslete obrysy a vystřihněte jednotlivé díly. Šablonu si samozřejmě můžete také vytisknout přímo na barevný papír nebo nechat děti vybarvit.

Krok 2: Nyní přilepte čelenku a druhou vystřiženou část k sobě.

Krok 3: Pro vzhled děsivého strašidla potřebujete šílenou tvář. Na stranách 3 a 4 našeho PDF najdete různá ústa a oči. Vyberte si díly, vystřihněte je a nalepte na halloweenskou masku. Vy i vaše dítě můžete být kreativní tím, že si masku namalujete sami.

Krok 4: Než slepíte konce čelenky, měli byste změřit obvod hlavy dítěte. Na vystřiženou čelenku umístěte krejčovský metr a ustřihněte ji na požadovanou velikost. Nejlepší je nechat na koncích trochu více papíru. Takto můžete konce překrýt a slepit k sobě. A barevné strašidlo je připraveno. Halloweenské párty už nic nestojí v cestě!