Rady a tipy

Výhody školního setu

Zkušenosti rodičů ukázaly výhody nákupu školního setu v tom, že ušetříte nejen peníze, ale hlavně dětem perné chvilky, kdy nebudou vědět, které školní příslušenství je jejich – penál, pouzdro, sáček na tělocvik nebo přezůvky.

Sety Step by Step obsahují: aktovku, naplněný penál, pouzdro a sáček na tělocvik/přezůvky ve sjednoceném designu.

Nákup jednotlivých potřebných věcí zabere spoustu času a musí se brát v potaz nejen kvalita a účelnost, ale navíc i hezký design.

Hlavní výhodou je tedy, že všechny části setu mají stejný design, což je velká pomoc pro prvňáčky, pro které znamená nástup do 1. třídy obrovskou změnu. Není výjimkou, že některý z prvňáčků přijde domů bez penálu či dokonce bez aktovky.   

Proto je pro prvňáčka, zvyklého na svoji značku ve školce, velká výhoda, když si může pamatovat a hlídat pouze svůj obrázek, který je na aktovce, penálu, pouzdru a sáčku na tělocvik/přezůvky jednotný.