Rady a tipy

Reflexní plochy na aktovkách a batozích Step by Step

Na aktovkách a batozích Step by Step se setkáte s reflexními pásky Oralite®. Reflexní pásky zajišťují bezpečnost vašich dětí v silničním provozu. Pojďme si říct něco málo o firmě, která pásky dodává.

Firma Reflexite díky vlastnímu vývoji přispěla značnou částí k současným vysoce efektním reflexním materiálům. Firma dodávala své materiály výrobcům oblečení pro hasičský sbor a policii, dokonce i výrobcům sanitek, policejních a požárních automobilů, výrobcům silničních značek a podobně.

V roce 2011 se stala společnost Reflexite součástí společnosti ORAFOL Europe GmbH. ORAFOL patří mezi přední světové výrobce grafických produktů. Historie společnosti sahá až do roku 1808. 

Mezi známé a vyhledávané produkty této značky patří právě originální reflexní pásky Orafol Oralite®. Tyto reflexní pásky jsou použity na všech aktovkách a batozích Step by Step – pro větší viditelnost a ochranu vašich dětí v silničním provozu i za nepříznivého počasí.