Rady a tipy

Snadné magnetické zavírání aktovek Step by Step

Školní aktovky a batohy Step by Step se pyšní značkovým magnetickým zavíráním firmy Fidlock. Fidlock je poměrně mladá německá firma, byla založena v roce 2007. Magnetické zavírání na školní aktovky bylo prvním produktem, který firma uvedla na trh. Následovala celá řada magnetických zavírání, například na helmy a další cyklistické příslušenství.

Víte, v čem je zavírání Fidlock na aktovkách Step by Step tak výjimečné? Děti jednoduše aktovku nebo batoh otevřou pouze pomocí palce a ukazováčku. Magnet přitom nezradí a obsah aktovky uchová v bezpečí.

Stejně snadno zaklapnou i klopu aktovky, zámeček zapadne sám a magnet ho drží. Rodiče tak můžou být zcela bez obav, jak si jejich prvňáček ve škole s aktovkou poradí.

Vybíráte školní aktovku pro svého prvňáčka? Podívejte se na nabídku prémiových aktovek a batohů Step by Step.